Dziś jest: 2024-04-20, 12:45

Szkoła Podstawowa  "Primus"

Fundacja Integracji Dzieci i Młodziezy Dolnego Śląska

Primus

Jesteśmy szkołą o profilu ogólnokształcącym. Podczas paręnastu lat swego istnienia niejednokrotnie udowodniliśmy, że przyjęty przez nas model pracy sprawdza się. W rankingach szkół zajmujemy czołowe lokaty. Nasi absolwenci nie mają problemów z dostaniem się do wybranej szkoły.

Stwarzamy uczniom warunki do wszechstronnego rozwoju osobowego. Tworzymy przyjazne relacje osobowe pogłębiamy poczucie przynależności do społeczności regionalnej, narodowej i europejskiej. Uczymy jak żyć bezpiecznie i zdrowo w obliczu zagrożeń współczesnej rzeczywistości.

Nasi nauczyciele w swoich działaniach wychowawczych kierują się dobrem uczniów, troską o ich zdrowie, postawę moralną, obywatelską z poszanowaniem godności osobistej uczniów.